RSS
 

12-lecie istnienia bloga!

10 sty

Dziś, 10 stycznia obchodzimy kolejne urodziny bloga. Już od 12 lat dostarczam Wam najświeższe newsy, zdjęcia i filmiki dotyczące działalności Tomasza Kammela w życiu zawodowym i prywatnym.

Z roku na roku blog stawał się coraz to bardziej rzetelnym, a przede wszystkim profesjonalnym źródłem informacji o prezenterze. Za każdym razem wkładam w niego dużo energii i zaangażowania, tak jakby to był 1 dzień istnienia bloga.

W tym wyjątkowym dniu chciałabym podziękować Tomkowi Kammelowi, który zainspirował mnie do poświęcenia bloga właśnie jego osobie. Tomek dziękuję Ci za wszystko, a przede wszystkim za te dedykacje, które przyczyniły się do tego, że razem tworzymy mojego bloga. Pamiętaj, że mocno trzymam za Ciebie kciuki we wszystkim tym co robisz! Bez względu na czas, okoliczności i sytuacje zawsze możesz na mnie liczyć!

Podziękowania również należą się Wam fanom Tomka oraz osobom odwiedzającym mojego bloga. Dzięki waszej obecności mam świadomość, że nie prowadzę go tylko dla siebie, co mnie tylko jeszcze bardziej motywuje do dostarczania wam codziennie nowych informacji o Tomku.

A na koniec jak to mawia Tomekbo jak wiadomo, bez Was to wszystko kompletnie nie ma sensu”.

 
Komentarze (2)

Napisane przez w kategorii Nowości na blogu

 

Tags: , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Angela

  10 stycznia 2015 o 21:36

  Gratulacje!

   
 2. ~Paulina

  10 stycznia 2015 o 15:20

  Ogromne gratulacje za wytrwałość i naprawdę dobrą robotę :-)

   
 

 • RSS
 • Facebook