RSS
 

13-lecie istnienia bloga!

10 sty

Dziś, 10 stycznia obchodzimy kolejne urodziny bloga. Już od 13 lat dostarczam Wam najnowsze wiadomości, zdjęcia i filmiki dotyczące działalności Tomasza Kammela w życiu zawodowym i prywatnym.

Z roku na roku blog stawał się coraz to bardziej profesjonalnym źródłem informacji o prezenterze. Za każdym razem wkładam w niego dużo energii i zaangażowania, tak jakby to był 1 dzień jego istnienia.

W tym urodzinowym dniu chciałabym podziękować Tomkowi Kammelowi, który zainspirował mnie do poświęcenia bloga właśnie jego osobie. Tomek dziękuję Ci za wszystko, a przede wszystkim za te dedykacje, dzięki którym razem tworzymy mojego bloga. Pamiętaj, że mocno trzymam za Ciebie kciuki we wszystkim tym co robisz! Bez względu na czas, okoliczności i sytuacje zawsze możesz na mnie liczyć!

Podziękowania również należą się Wam fanom Tomka oraz osobom odwiedzającym mojego bloga. Dzięki waszej obecności mam świadomość, że nie prowadzę go tylko dla siebie, co mnie tylko jeszcze bardziej motywuje do dostarczania wam codziennie nowych informacji o Tomku.

A na koniec, jak to mawia Tomek bo jak wiadomo, bez Was to wszystko kompletnie nie ma sensu”.

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii Nowości na blogu

 

Tags: , ,

Dodaj komentarz

 

 
  1. ~Tomek Kammel

    11 stycznia 2016 o 00:48

    Oh Karola! Ty mój wierny kronikarzu kammelowego życia. Dziękuję, zawsze i niezmiennie, za to, że Ci się chce, i że robisz to tak zawodowo. Serdeczności. Tomek

     
 

  • RSS
  • Facebook