RSS
 

Tomek odwiedził I LO w Łomży + zdjęcia

09 mar

Tomasz Kammel odwiedził w czwartek uczniów I LO w Łomży. Przyjechał by im podziękować za stworzenie własnej wersji teledysku, którym zwrócili uwagę świata na cierpienie mieszkańców Aleppo.

- Dzięki panu chcę zmienić swoje życie – mówiła jedna z licealistek. – Pan mi pokazuje, że też chcę być dziennikarką – wtórowała jej koleżanka.

Sam prezenter zachowywał dystans, ale tłumaczył młodym ludziom jak żyć i jak walczyć o swoje pasję. – Zaczynałem od sprzedaży powierzchni reklamowych w jakimś wydawnictwie. Chodziłem od drzwi do drzwi by znaleźć dojścia by pracować w telewizji – opowiadał Tomek.

Tomek tłumaczył młodzieży, żeby wybierali coś co robi się z pasją, cokolwiek co by to było. – Przychodzi taki wiek, że spoglądamy na życie, co robiliśmy i wiemy, że nawet w wieku 40 lat, chcemy robić to, o czym marzyliśmy – podkreślał Kammel. – Musicie robić w życiu to co kochacie, co jest waszą pasją. Czasem może nie trzeba słuchać rodziców, którzy mówią wam, co macie robić. Dążcie, do tego by robić to, co jest w was.

Na spotkaniu z dziennikarzem byli uczniowie pięciu klas – tych, które brały udział w nagraniu. – W 45 minut wieżowca się nie zbuduje, ale cieszę się, że tu jestem i mogę spotkać się z taką wspaniałą młodzieżą – zaznaczał Tomasz Kammel. – Wielu z młodych ludzi nie wie, że żyjemy w czasach, gdzie spokój, oraz życie w spokoju nie jest dane nam na zawsze, o ile nie będziemy się o to starać – podsumował spotkanie.

* Zdjęcia Tomka z wizyty w I LO w Łomży -> TUTAJ!

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Wykłady / szkolenia

 

Tags: , ,

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS
  • Facebook