RSS
 

15. urodziny „Pytania na Śniadanie” + zdjęcia

02 wrz

Dzisiaj odbył się wielki jubileusz programu śniadaniowego Dwójki. „Pytanie na Śniadanie” jest już na Antenie od 15 lat! Z tej okazji do siedziby Telewizji Polskiej przybyły tłumy fanów, gdzie czekali na nich Prowadzący program, Goście oraz mnóstwo niespodzianek.

Jubileuszowe, specjalne wydanie „PnŚ” z udziałem wszystkich prowadzących, ekspertów, gwiazd seriali i programów rozrywkowych, a także bohaterów wzruszających historii opowiedzianych na antenie, było znakomitą okazją do wspomnień.

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel od dłuższego czasu tworzą zgrany team i zgodnie przyznali, że mogą na siebie liczyć. „Cenię w Tomku jego żywiołowość i spontaniczność i wiem, że w trudnych chwilach mogę na nim polegać. Tak było przy okazji spotkania z Emilkiem i jego mamą Kasią, kiedy prosiliśmy widzów o wsparcie w jego leczeniu! Udało się zebrać niewyobrażalną kwotę, 7 milionów złotych! I dziś, z okazji jubileuszu są razem z nami. Dla takich chwil warto robić ten program” – powiedziała Marzena Rogalska.

Widzowie czerpią z naszego programu praktyczną wiedzę, którą mogą wykorzystać w życiu codziennym, zresztą ja sam skorzystałem kiedyś z porady eksperta i wyleczyłem kontuzję kolana” – dodał Tomasz Kammel, związany z programem od niemal 9 lat.

Urodzinowy prezent dla wszystkich widzów programu śniadaniowego Dwójki przygotował Jacek Kurski, Prezes TVP – Jeszcze w tym roku „Pytanie na Śniadanie” będzie emitowane siedem dni w tygodniu.Dzisiejsza emisja „Pytania na Śniadanie” w Internecie rozpoczyna dostępność porannego programu Dwójki także w wersji on-line. Dzięki temu widzowie będą mogli oglądać nas także wtedy, gdy wyjdą z domu - dodał Maciej Stanecki Członek Zarządu TVP.

* Zdjęcia Tomka z 15 urodzin „Pytania na śniadanie” -> TUTAJ!

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii "Pytanie na śniadanie"

 

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS
  • Facebook