RSS
 

15-lecie istnienia bloga!

10 sty

Dzisiaj Nieoficjalny Blog o Tomaszu Kammelu obchodzi 15-te urodziny. Przez cały ten czas dostarczam Wam najnowsze wiadomości, zdjęcia i filmiki dotyczące działalności Tomasza Kammela w życiu zawodowym i prywatnym.

W tym urodzinowym dniu chciałabym podziękować Tomkowi Kammelowi, który zainspirował mnie do poświęcenia bloga właśnie jego osobie. Tomek pamiętaj, że mocno trzymam za Ciebie kciuki we wszystkim tym co robisz! Bez względu na czas, okoliczności i sytuacje zawsze możesz na mnie liczyć!

Podziękowania również należą się Wam fanom Tomka oraz osobom odwiedzającym mojego bloga. Dzięki waszej obecności mam świadomość, że nie prowadzę go tylko dla siebie, co mnie tylko jeszcze bardziej motywuje do dostarczania wam codziennie nowych informacji o Tomku.

Na końcu chciałam wszystkich poinformować, że platforma Blog.pl z dniem 31 stycznia 2018 kończy swoją działalność, dlatego z wielkim bólem serca jestem zmuszona kontynuowanie bloga pod nowym adresem. Również bardzo boli mnie to, że wszystkie moje wpisy, materiały zostaną skasowane.

Od dnia dzisiejszego najnowsze wiadomości o Tomku będą pojawiały się pod adresem:


http://www.karolka86blog.wordpress.com

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Wydarzenia

 

Tags: ,

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS
  • Facebook